Çalışma Saatlarımız

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!

Hakkımızda

Komple Paket Asansör Sistemleri

 

Asansör ve Yürüyen Merdiven Satışı, Asansör ve Yürüyen Merdiven Yedek Malzemeleri

Abram Global olarak Komple paket asansör çeşitlerini kendisi temin etmekte, satışını gerçekleştirmekte ve montajlarını yapmaktadır.

Yoğun olarak yurtiçi ve yurtdışı toplu konut projeleri ile ilgilenmektedir.

 Firmamız hem yurtiçi hemde yurtdışı perakende ve paket asansör malzemelerinin satışını gerçekleştirmektedir. Bazı ürünlerde bayilik olarak çalışmasından kaynaklanan artılarını da müşteri ile paylaşmayı ilke edinmiştir. Amaç müşteriye en doğru ve en hızlı hizmeti sunmaktır.

Sektördeki yenilikleri de takip ederek en geniş ürün yelpazesi sunmak, proje ve teknik destekle beraber tecrübe ve bilgi birikimini katarak projeleriniz deki mevcut iş ve zaman kaybınızı ortadan kaldırmak amacındayız.

Sizinde göstereceğiniz ilgi ve alakayla her iki tarafında faydasına olacak bir iş birliği için üstümüze düşen görevi yapmaktan gurur duyacağımızı ayrıca belirtiriz. Çalışmalarınızda başarılar dileriz

 

 

 

 Neden Abram Global? 

 

Tüm ürünlerde Emniyet ve Kalite unsurunu vazgeçilmez olarak gördüğümüz için tüm hizmetlerimiz ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi eksenine oturtulmuş ve  AB Teknik Mevzuatı 95/16/EC sayılı Asansör Direktifi Ek XIII (Modül H) uyarınca Kalite Güvenlik Sistemi tasdik edilmiştir.

Bir bina inşa ederken üzerinde en çok duracağınız konu asansör olmalı... Çünkü bina tamamlandıktan sonra, beğenilmeyen tüm aksamlar, kapılar, pencereler, boya vs. kolaylıkla değiştirilebilir, zevkinize göre yenilenebilir

 


 

 

Makina Parkuru

01
02
03
04
05

 

Fabrika

01
02
03
04
05
06
07
08
09
10

Çalışma Prensiplerimiz

Biz, her zaman en yüksek etik ve profesyonel standartları hedefler ve tüm ilişkilerimizde dürüst, saygılı, adil, açık ve şeffaf davranırız.

Kalitede iddialıyız.

Kalitede iddialıyız.

En üst kalite seviyesinde hizmet vermek için çalışır ve bunu başarmanın gururunu yaşarız. Pazarı geliştirmek ve lider konumumuzu güçlendirmek için, hatalarımızdan ders alır ve yeni fikirler geliştirir..

Takım çalışması ile kazanırız.

Takım çalışması ile kazanırız.

Tüm meslektaşların birbirleri ile destek içinde çalışmalarına ve paylaşılan hedefleri takiben iyi uygulamaları anında paylaşmalarına değer vermekteyiz.

Sorumluluk alırız.

Sorumluluk alırız.

Biz, sorumluluğu birey ve grup olarak alırız ve her zaman müşterilerimizin, içinde bulunduğumuz toplumun ve çevrenin sağlığına önem verir ve iyileştirilmesi için olumlu katkılarda bulunuruz.

 

TOP